25 Ekim 2012

Flormar Duo 2x Chrome DC07

Scroll down for English.

Eveet geldik DuoChrome serisinin son rengi olan DC07'ye. Seride en beğenmediğim renk bu oldu. Renk geçişi yok denecek kadar az, bazen mor yansımalar görebiliyorsunuz. Sanırım bu ojeye benzeyen 3-4 ojem daha var:)

Serinin geneline bakacak olursam neredeyse hepsini çok beğendim. Yanar dönerliği bir çoğunun çok başarılı yabancı markalarla başabaş. Kuruma süreleri renkten renge değişsede genel anlamda normal. Sadece çoğu renkte soyulma problemi var, başka arkadaşlarımda da okumuştum bu problemi. Ama sonuç olarak ben be seriyi çooook sevdim:)

Son olarak hepinize sevdiklerinizle mutlu günler geçireceğiniz bir bayram dilerimmm:)


We come to the end of the Flormar Duo 2x Chrome collection with DC07. I don't like this color in the collection. There is no color shifting, an ordinary purple based blue. I've got 3 or 4 polishes like this color:)

If I look to the entire collection, I loved them:) The duochrome effect is so succesful for most of the colors. Drying time is different for all colors, but generally it' normal. There is one problem with this collection: Chipping, but it can be solved with a top coat. As a result, I looooved this collection to much:)

4 yorum:

 1. I have two polishes from this collection and I have to say I was a bit disappointed, I was expecting a more visible duo chrome effect!

  YanıtlaSil
 2. Hangi rengi en çok beğendin:)

  YanıtlaSil
 3. @Manases Andrea, I think duochrome effect is not so visible on 03,04 and 07 so much also:(
  @oylesine biri, DC05 yanar dönerliği en güzel olan renk onu çok beğendim. Ama sürdüğümde en çok yakıştırdığım kırmızının mükemmel bir tonu olan DC04 favorim:)

  YanıtlaSil
 4. Müthiş bir renk , çoook yakışmış !

  YanıtlaSil

Yorum ekle...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...