21 Ekim 2012

Flormar Duo 2x Chrome DC05

Scroll down for English.

Herkese merhaba,
Koskoca 1 haftadır yazamıyorum farkındayım. Bu sefer geçerli bir bahanem var:) Evimizden taşındık, toplan temizle yerleş derken burayı mecburen boşladım.
Ben Flormar Duo 2x Chrome'un ojelerini yazmaya devam ederken, Flormar diğer koleksiyonu olan Wild Nails'ı çıkarttı:) Neyse ben kaldığım yerden devam edeyim.

Flormar Duo 2x Chrome serisinden çok beğendiğim bir renk de DC05. Altın sarısından, yeşile ve en güzeli turkuaz ve maviye dönen bir tonu var bu ojenin. Yanar dönerlik açısından bence serinin en iyisi. 2 kat uyguladım, kuruma hızı serinin diğer renklerinden çok daha hızlı, top coat uygulamadım bile. China Glaze Unpredictable'ın aynısı bu oje. Bu tarz yanar döner ojeleri seviyorsanız mutlaka deneyin.Hi all,
I know, I didn't write anything  this week, but I've a valid excuse:) I moved my house this week, it's very tiring for me so I cannot write anything. But I'll try to catch up my schedule. When I'm swatching  Flormar Duo 2x Chrome collection, Flormar has released another collection: Wild Nails:)

Flormar DC05 is gold,green, teal and blue duochrome.The duo-chrome effect can be very easily seen all the time. I applied 2 coats, the drying time is good. It's a dupe of China Glaze Unpredictable. If you love this type of duochromes, get it:)

3 yorum:

 1. Bunu almamıştım hata etmişim:)

  YanıtlaSil
 2. Bu renk sana çok yakışmış :)

  YanıtlaSil
 3. @7-24makyaj, bence ilk alınması gereken renklerden buuu:)
  @uzunincekivircikk,çok teşekkürler:)

  YanıtlaSil

Yorum ekle...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...