25 Temmuz 2013

Born Pretty Store - Nail Art Stud Wheel Review

Scroll down for English.

Herkese merhaba,
Bugün sizlere Born Pretty Store'dan gelen zımba setini tanıtacağım. Sette 12 çeşit zımba var. Yıldızlar, kalpler, değişik boy ve renkte kare ve yuvarlaklar. Tırnakları süslemek için gerekli olan herşey var.

Bu manikürümde tırnaklarımda Essence'in a lovely secret ojesi var.Süslemek içinse damla ve yuvarlak şekilde olan zımbaları kullandım. Ojenin üstüne ince bir kat şeffaf cila sürüp zımbaları yerleştirmek yeterli. Zımbalar gayet sağlam duruyorlar. Ayrıca tırnağa gayet güzel oturuyorlar, kıyafetlere falan takılma gibi bir problemi yok.

Sadece 4 dolar olan bu setle bir çok farklı manikür yapmanız mümkün. Sizde bu zımba setini almak isterseniz Born Pretty Store'a uğramanız yeterli. Ayrıca %10 indirim için GTL91 kodunu da kullanabilirsiniz.

*Ürünler denemem için firma tarafından gönderilmiştir.*

Hi all,
Today I've nail art stud wheel from Born Pretty Store to review. This wheel contains 12 different styles of studs.Hearts, squares, elliptics, rounds and  hollow ones. You have all you need for nail decorating with this set.

For this manicure I applied Essence A Lovely Secret as base. Then I used elliptic and round studs. They are easy to use, just apply top coat and place studs. These studs sit nicely on the nail. Also you can use these studs not only for nail decorating but also your cell phone's case, glasses etc.

 If you want to buy these stud wheel you can check Born Pretty Store and use 10% off code: "GTL91" in your purchases. Thanks to Daisy for providing me this product to review. Have a nice day!

* These products have been provided for review.*

4 yorum:

 1. Bende yapıcamm bu siteden alışveriş nasıl olcak o bi çözemedim bugün deniyorum bak : ) çook güzel olmuşşş

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sen nerde sorun yaşıyosan bana mail at bi tatlış:)

   Sil
 2. Çok sevdim ama ama ♥ Bu Essence ojeyi de çok severim ben, bununda etkisi olmuş olabilir :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet evet bende çok seviyorum bunu tam yazlık:)

   Sil

Yorum ekle...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...