18 Temmuz 2013

Born Pretty Store - Nail Art Roll Foils Review

Scroll down for English.

Herkese merhaba,
Umarım hepiniz güzel bir hafta geçiriyorsunuzdur. Bugün sizlere Born Pretty Store'un denemem için gönderdiği tırnak folyolarını tanıtmak istiyorum. 

Bu folyolar küçük bir kutunun içerisinde gönderiliyor. Her folyo rulosu yaklaşık 1m uzunluğunda ve 2.5cm genişliğinde. Her uygulamada ufak bir parça kullanıldığından uzun süre yetebilecek bir ürün. Birçok renkten oluşan bu folyolardan benim tercih ettiğim renk 23 numara. 

Kullanımına gelecek olursak bence çok pratik. Folyoları yapıştırmak için sitede önerildiği gibi koyu renk bir oje sürdüm. Ardından folyonun yapışabilmesi için ojenin kurumasını bekliyoruz. Burada bekleme süresi önemli. Ojeye dokunduğunuzda bulaşmaması ama parmak izinizin çıkacağı kadar kurumuş olması önemli. Ardından folyoyu güzelce bastırıp kaldırmanız yeterli.

Ben bu karışık görüntüyü çok sevdim, çok da güzel parlıyor. Kullanımını da oldukça kolay buldum. Eğer sizde bu ürüne sahip olmak isterseniz  buradaki linke tıklayıp satın alabilirsiniz. Born Pretty Store'un diğer ürünlerine de sahip olmak isterseniz %10 indirim sağlayan GTL91 kodunu da kullanabilirsiniz.

*Ürünler denemem için firma tarafından gönderilmiştir.*


Hi all, 
I hope you have a good week. Today I have a pretty product to show you. This nail art transfer foil was sent from Born Pretty Store for me to review.

The foil come in a little jar. It's lenght is 113cm and width is 2.5cm. In one application you'll need a little piece of foil, so you can use it for several times. There is a lot of color choice and I choose #27.

I think these foils are easy to apply. First of all you need to apply a dark nail polish and wait it to dry. The timing is important, you should wait until a gentle fingerprint is left on the nails when you press your finger on the nail. After you should press foil shiny side up, onto the nail and rub over using your finger. Finally for shiny look you should apply top coat. 

I love this shiny look and want to try in some other manicures. Also I think it's easy to use. If you want to try these foils you can find them here with a lot of color choices. You can use  10% off code: "GTL91" in your purchases from Born Pretty Store. Thanks to Daisy for providing me this product to review. 

* These products have been provided for review.*

7 yorum:

 1. Tek kelimeyle şahane olmuş, bunu uygulayabilmekte bence ayrı bir beceri:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler:) Yok yok gerçekten yapması çok kolay.

   Sil
 2. Aaaa ama bu çok tatlı olmuş, bayıldım ben bunlara! :)

  YanıtlaSil
 3. harika bişey olmuş bu amaa ♥ bayıldım!

  YanıtlaSil
 4. süper!!! :) her zaman ki gibi

  YanıtlaSil

Yorum ekle...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...