17 Nisan 2013

Born Pretty Store Striping Tape

Scroll down for English.
Manikür yazılarına çok ara verdim,biliyorum. Şu aylarda tüm bünyemle birlikte tırnaklarım da güçsüzleşti, mecburen blogdan uzak kaldım. Yavaş yavaş toparlıyorum, bugünde bir ürün tanıtımıyla karşınızdayım.


Born Pretty Store denemem için striping tape adı verilen ince tırnak bantlarından göndermişti. Ben denemek için gümüş holografik olanı seçtim, fakat sitede farklı 12 renk seçeneği mevcut. Bantlar 1mm kalınlığında, yeterli bir miktarda geliyor.

Kullanması gayet kolay, bir cımbız yardımıyla kestiğiniz parçaları yapıştırmanız daha da kolay olacaktır. Dayanıklılığı iyi fakat ben uçlarından soyulma olmaması için üzerlerinden top coat geçtim. Bu bantları kullanarak yaptığım manikürde akrilik boyalarla desenleri tamamlayıp bantları ekledim. 

Sonuç olarak kullanması gayet kolay olan bu bantları beğendim. Bantlardan satın almak isterseniz buraya bakabilirsiniz. Aynı zamanda her türlü nail art malzemesi için  Born Pretty Store'a da göz atabilirsiniz.
Ürünleri denemem için gönderen Daisy'ye teşekkür ederim. Son olarak sizde Born Pretty Store 'dan alışveriş yapmak isterseniz "GTL91" kodunu kullanarak %10 indirimle ürünlere ulaşabilirsiniz.

*Ürünler denemem için firma tarafından gönderilmiştir.*


Hi all,
I know I've not write nail art posts in these days, because I've some health problems due to spring and it affects also my nails. They were so weak and short, but now they become normal and I come back to blogging:)

Born Pretty Store sent me also striping tape with nail art brushes that I reviewed here. I chose the holographic silver one, but you can find 12 colors of it. These striping tapes are 1mm wide.

They are easy to use, just cut a piece of tape and place to your nails. I've applied top coat on tape, because they tend to peel off from the tip of my nails. In this mani, I draw the leopard print with acyrlics, then placed the striping tapes.

Finally, I like using this tape, it is so practical to add some nail art to your mani. If you want to buy these striping tapes you can check Born Pretty Store . Thanks to Daisy for providing me this product to review.
If you want to buy nail art stuff, Born Pretty Store is a good place to check, you can use 10% off code: "GTL91" in your purchases. Thanks for stopping by!

* These products have been provided for review.*

6 yorum:

 1. Acayip yaratıcısın Gizem, manikür süper olmuş!!! Cumartesi de böyle miydi tırnakların, bilmiyorum. Çınar'dan fark edememiş olabilirim :P Ama bayıldım!!! Eline sağlık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Başakcım, evet cumartesi günkü manikürümdü:)

   Sil
 2. Nice:)
  http://www.makyajurunlerm.blogspot.com/2013/04/kararsz-trnaklarm.html

  YanıtlaSil
 3. Bu manikürü göreli çok oldu, nerde yenileri nerde bu Gizem nerde tırnakları!! Özledim!! ♥

  YanıtlaSil
 4. Wow,beautiful design...I like your blog.^^
  Maybe follow each other on bloglovin?
  Let me know follow you then back.
  Lovely geets Nessa

  YanıtlaSil

Yorum ekle...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...