18 Şubat 2013

Review: Born Pretty Store Nail Art Brush Set

Scroll down for English. 

Herkese mutlu günler,
Bugün sizlere Born Pretty Store'un denemem için gönderdiği 15 parçadan oluşan fırça setini tanıtmak istiyorum.

Fırçalar plastik çantasında ve uçları küçük tüplerle korumalı olarak geliyor. Setin içerisinde 2 yelpaze fırça, 3 liner adı verilen ince uzun fırça, 1 açılı, 1 kısa saplı ince fırça, 1 noktalama aleti, 5 ucu küt 2 tane de ucu kesik fırça mevcut. Kısacası tırnak süslemek için gereken tüm fırçalar içinde.

Yelpaze şeklinde olanları çok ince ve sık çizgiler çekmek için, ayrıca kadife manikürü temizlemek içinde kullanabilirsiniz.

İnce ve uzun olan liner fırçalar benim favorim. Hakim olmak zormuş gibi gözüksede gayet kolay. En uzun olanı düzgün çizgiler çekmek için, diğer ikisini de her türlü detayı çizmek için kullanabilirsiniz. Yapacağınız çizimin dış hatlarını çizmek için idealler.

Açılı fırça kullanım açısından çok rahat. Ucu bükülmüş olduğundan çok kolay hareketlerle çizim yapabiliyorsunuz. Yanındaki kısa saplı fırça da aynı şekilde kullanım açısından kolaylık sağlıyor.

Noktalama aleti ucu ince olanlardan. Noktadan çok ince çizimler yapmak için üretilmiş bence.

Küt uçlu fırçalar 5 adet ve değişik boydalar. Çizimlerin içini doldurmak için idealler. Aynı zamanda tırnak etine bulaşan ojeyi temizlemek içinde kullanılabilirler.

Son olarak sette 2 adet kesik uçlu fırça bulunmakta. One stroke tekniği ile çiçek yapımında kullanılabilir. Yakında bende deneyip sizlerle paylaşacağım.

Sonuç olarak set gayet kullanışlı, ihtiyacınız olan tüm fırçaları içeriyor. Eğer bu fırçaları ya da  diğer tırnak ürünlerini satan  Born Pretty Store'dan alışveriş yapmak isterseniz "GTL91" kodunu kullanarak %10 indirimle ürünlere ulaşabilirsiniz.

*Ürünler denemem için firma tarafından gönderilmiştir.*Hi all;
Today I want to show you 15 pieces Nail Art Brush Set which were sent me from Born Pretty Store  to review.

Brushes came in a plastic bag. It contains  2 fan brushes; 2 liners; 3 drawing tools, 1 dotting tool  and 7 painting brushes. They are enough to do various nail arts.

There are two fan brushes in set. You can use them to wipe away excess glitter or velvet manicure powder. Also you can use them to draw very thin lines.

Liner brushes are my favourites. They look hard to work with but actually very easy. You can use long and medium ones for drawing stripes. But with small one, you can do a lot of nail art. It's also good in stripes, but I used it for details. It's good to draw outlines of the drawings. I liked this brush so much.

This set also contains a bend brush and a small detail brush with short handle. They are good in details and easy to work with them.

There is a dotting tool in this set. It's very small. I love this type of dotting tools because I use them for not only doing dots but also drawing:)

In this set there are 5 square brushes in different sizes. You can use them for any purpose. They are good in cleaning up cuticles, painting larger drawings and some other things...

And final brushes are angled ones. They are good in one stroke paintings and cleaning up.

I'm very pleased with this 15 pieces nail art brush set. They are also affordable, just $5.96. This set  contains all brushes which are necessary to do nail art. Thanks to Daisy from Born Pretty Store for providing me this product to review.

Finally if you want to get this brush set or any other nail art stuff from Born Pretty Store , you can use 10% off code: "GTL91" in your purchases.

* These products have been provided for review.*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum ekle...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...