21 Ağustos 2013

Flormar Light Summer LS01

Scroll down for English...

Flormar son zamanlarda çıkardığı serilerle ön planda. Bence bu sene çıkardığı en güzel seriyse Light Summer. Seride 10 renk var, hepsi de uçuk tonlar. Renkli ojeler sürmekten çekinenler yada sıkılanlar için ideal.

LS01 çok uçuk bir leylak rengi. Herkese uyabilecek çok kibar bir renk. Ojenin sürüşü gayet kolay, kuruması çok iyi.  Ben 3 kat uyguladım. Bitişi de gayet parlak.

İşaret ve yüzük tırnağıma ise kumaş boyasıyla geometrik şekilleri çizdim. Tırnaklarımı uzun zamandan sonra kısalttım. O yüzden bu tarz basit desenlerin daha güzel göründüğünü düşünüyorum. Kürdanla bile çizilebilecek basit bir manikür. Mat yada parlak bir şekilde kullanabilirsiniz.Mat halini fotoğraflamadım ama öyle daha güzel gözüküyor.

Hi all,

Flormar releases a lot of collection in these days.In all of these, Light Summer collection is one of my favorite. There is 10 color in this collection. All of these are sheer colors.

LS01 is a pale lilac. The application is good, drying time is perfect. I applied 3 coats. The finish is shiny, no need for top coat.

Also I draw this geometric pattern using acrylic paints. It is very easy to draw, you can use toothpicks also. I mattified this look and  loved it more. I hope you like it:)

2 yorum:

 1. Merhabalar;
  Blogunuzu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım.
  227. takipçiniz benim.
  Bu arada çok hoş bir çekilişim var, muhakkak beklerim :)
  Sevgiler
  http://http://whiteglaze.blogspot.com/2013/08/beyaz-srn-buyuk-cekilisi.html
  twitter: @_gamzeahmet_

  YanıtlaSil
 2. Ama ben neden bu kizin yaptigi tum manikurlere bayiliyorum♥

  YanıtlaSil

Yorum ekle...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...