22 Mart 2013

Down Under Natural's Argan Oil Lansmanı

Biz 19 Mart'ta Down Under Natural's Argan Oil lansmanında Big Chef's de buluştuk. Sadece Türkiye'ye özel çıkan Argan Oil serisini Ankaralı bloggerlar olarak ilk biz tanımış olduk:)  

Arzu Hanım bizlere hem serideki ürünleri tanıttı,hemde üzerimizde deneme imkanı bulduk. Bu eğlenceli sunum için Arzu Hanım'a çok teşekkürler :)
Seride 5 adet saç bakım ürünü, 2 adet de vücut ürünü bulunmakta. Şampuan, saç bakım kremi ve saç maskesi banyo sırasında saçların bakımını üstleniyor, içeriğindeki argan yağı ile saçları nemlendirmeyi hedefliyor.

Sıvı saç kremi ve saç bakım serumu ise duş sonrası saçlarımızı gün içinde sıcaklık gibi faktörlerden korumayı hedefliyor.Duş sonrası elektriklenen saçlarım için zaten argan yağı kullanıyordum, bu yüzden saç bakım serumunu çok beğendim, şimdiden yeniden alacağım bir ürün oldu:)

Vücut şampuanı ve vücut losyonuda argan yağında bulunan zengim nem kapasitesiyle cildimizi nemlendirmeyi hedefliyor. Serideki ürünler muhteşem kokuyor bu arada:))

Ayrıca bu eğlenceli günde Big Chef's bizleri çok güzel ağırladı. Gittiğinizde limonatasını denemeyi unutmayın:)

Bu güzel lansman ve hediyeler içinde Selen kozmetik ve Arzu hanıma teşekkür ederim. Gelecek lansmanları sabırsızlıkla bekliyoruz:)

Ps: Peşpeşe gelen buluşma yazıları beni tırnaklarımın felaket olduğu bu dönemde kurtarmış oldu:) Tırnaklarım toparlasın yine bomba gibi nail artlarla burada olacağım, bu arada sizlerde umarım sıkılmıyorsunuzdur.

2 yorum:

  1. seni yerim ben mavi yeleli zebramm :) güzel nail artlarını bekliyoruz ve hatta birgün hep beraber yapalımm

    YanıtlaSil
  2. @*ssdesignbutik, Ahahah bidaha da çizgili giymem:D Yapalım yapalım oje partisi:)

    YanıtlaSil

Yorum ekle...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...