27 Ocak 2013

China Glaze - Turned Up Turquoise

Scroll down for English...

Uzuuuuun bir zamandır yoktum ve blogu çok özledim. Önceleri tırnaklarımın sürekli kırılması ve bir türlü düzelmemesiyle uğraştım. Ardından çok zor ve yorucu bir dönem geçirdim. Sınavlarım da ancak bitti ve ben geri döndüm:)
Tırnaklarım ojesiz kaldıkça dahada güçsüzleşti kırılmaları iyice arttı. Tırnak uzatmak isteyenler ojesiz gezmesin en azından koruyucu sürsün.

Bugün tırnaklarımda China Glaze Turned Up Turquoise var. Kendisini saçlarıma uyumlu olsun diye almıştım:) Son derece parlak, neon bir yeşil kendisi. Neon ojelerin genelinde olduğu gibi mat bitirişli o yüzden ben üzerine Sally Hansen Insta Dri sürdüm. Muhteşem bir parıltısı var, kuruma hızı da süper.
Ben rengini çok sevdim. Yüzük parmağımdaysa China Glaze'in yılbaşı koleksiyonundan Pizzazz var. Ayrıca yazısı gelecek onun da.

Yakında yeni haberler ve süprizlerle burada olacağım. Beklemede kalın:)

I know I haven't been there for a long time:) As you know I've some nail problems, they are really weak and short. Then I've to study to my exams and finally I'm back:)

Today I'm wearing  China Glaze Turned Up Turquoise. It's a bright neon turquoise. It has plastic finish that is valid for almost all neon polish. So I applied Sally Hansen Insta Dri to have this bright look. It's drying time is perfect, the formula is good. Finally I added China Glaze Pizzazz to my accent finger. I love this combination, what about you?
Thanks for stopping by!

2 yorum:

Yorum ekle...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...